+86-917-3373399 info@yunch.tech
Kategorie
Kontaktujte nás

Shaanxi Yunzhong Industry Development Co., Ltd

Adresa: NO.128 Gaoxin Road, Baoji City, Shaanxi provincie Číny

P.C.:721013

Tel: + 86-917-3373399

Fax: + 86-917-3373378

E-mail:info@yunch.tech

Průmyslové zprávy
3D tiskárna Premium wolframu tryska zahajuje na Kickstarter
May 12, 2016

Frankfurt 3D tisk spuštění DDDMaterial nedávno zahájila kampaň na Kickstarteru crowdfunding pro jejich nejnovějším produktem: 3D tiskárna trysky z materiálu Wolfram prémie.


Zakladatelé společnosti, německý technologický inovátorům, Patrick, Christopher a Philipp inspirovali rozvíjet své vlastní 3D tiskárny trysky po nalezení nespokojenosti s trvanlivostí a tisknout zvukaři stávajících Mosazné trysky, zejména u nekonečných brusných materiálů. S jejich novýmWolframPremium tryska, tech spuštění doufá, že zavést odolné, robustní a cenově dostupný 3D tisk tryska na trhu. Myšlenka, aby jejich trysky z wolframu, tvrdé, vzácné metal s extrémně vysoký bod tání (3422 ° C nebo 6192 ° F), pochází z existujícího využití materiálu v plastikářském průmyslu pro výrobu extruderu.


Jak společnost vysvětluje na své stránky Kickstarter, jsou v podstatě zmenšená wolframu extruderu zemře v průmyslu plastů na velikost standardní 3D tiskárny trysky. Christopher Peterwerth vysvětluje: "profesionální tiskárny, prototypování služby a Návrháři chtějí nabídnout svým zákazníkům vysoce kvalitní produkty za přiměřenou cenu.


Jakékoliv poruchy v jejich tiskových strojů zvýší náklady, takže jsme měli nápad snížit wolframu zemře extruderu plastikářského průmyslu k velikosti běžné 3D tiskárny trysky. Naše prémiové tryska Tungsten byl born.andquot; Protože materiál pevnost a vysoký bod tání 3D tiskárny trysky vyvinuté DDDMaterial údajně přináší řadu výhod oproti pravidelné mosazné nebo ocelové trysky, například vyšší energetické účinnosti, protože jeho tepelná vodivost; stabilnější kalibrace i v průběhu dlouhé výtisky; a žádný Extrém kalení účinky.


Navíc aby se zabránilo poškrábání a lámání skla tisku postele interkulturálních wolframu tryska plochá hubice. Po mnoho výzkumu a vývoje německý startup zjistil, že Wolfram bude nejpřínosnější materiál pro vytvoření jejich trysky z hlediska kvality a ceny.

[[JS_BodyEnd]]